Zaproszenie na konferencję – Żmigród

 Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji open space pn.: „Jak usłyszeć głos seniora? Seniorzy w społeczności lokalnej”. Spotkanie odbędzie się 22 października 2014 r., w godz. 10:00 – 14:00 w Zespole Placówek Kultury w Żmigrodzie, ul. Wrocławska 12.

Celem konferencji jest stworzenie przestrzeni do dyskusji na temat wyzwań  i perspektyw przed jakimi stoją seniorzy z gminy Żmigród oraz gminy Oborniki Śląskie. Spróbujemy odpowiedzieć sobie na pytania dotyczące potrzeb oraz aktywności osób starszych, a także podzielić się swoimi pomysłami, pasjami i chęcią współpracy.

Co to jest Konferencja Open Space ?

Jest to spotkanie, w którym najważniejsi są uczestnicy, często określane jako “antykonferencja”. To uczestnicy  tworzą program i decydują o przebiegu konferencji. Nad przebiegiem spotkania czuwają facylitatorzy określający główne zasady.

Spotkanie  jest organizowane w ramach projektu „Przestrzenie Aktywności Senioralnej”. Realizatorem projektu jest Fundacja Wspierania Rozwoju Lokalnego „Moja Przestrzeń” we współpracy z Zespołem Placówek Kultury w Żmigrodzie oraz Stowarzyszeniem Uniwersytet Trzeciego Wieku „Atena” z Obornik Śląskich.

Wszelkich informacji nt. spotkania udziela Pani Karolina Furmańska pod nr. tel. 609 737 338,  e-mail: k.furmanska@moja-przestrzen.pl.

Podczas spotkania zaplanowany jest poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy : ) i do zobaczenia! 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s